Profil użytkownika
Agencja Kreatywna...
Agencja Kreatywna Blue Moon
44-203 Rybnik
Śląskie
GALERIABLUEMOON Agencja Kreatywna Blue Moon
O mnie

Jesteśmy firmą zajmującą się ręcznie zdobioną galanterią papierniczą ślubną, komunijną i okolicznościową. Specjalizujemy się w wyrobie zaproszeń i kartek okolicznościowych. Nasze wyroby cechują się starannością wykonania, precyzyjnością, dbałością o szczegóły. Każde zaproszenie czy kartka to malutkie dzieło sztuki, w które wkładamy całą radość jaką sprawia nam tworzenie tej galanterii.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zaproszenia, kartki okolicznościowe, winietki, zawieszki, podziękowania, karty menu, torebki na prezenty, tuby okolicznościowe, na zamówienie wykonujemy również palny stołów, księgi gości lub inne indywidualne projekty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również gotowe dekoracje i ozdoby weselne, komunijne, okolicznościowe. Można u nas znaleźć : naklejki na alkohol, opakowania na ciasto, wstążki, tablice, plansze, figurki ozdobne, serwetki, świeczki. Zajmujemy się również dekoracjami sal, kościołów, aut, stołów, tworzeniem kompozycji z kwiatów sztucznych i suszu na różne okazje, ozdobnym pakowaniem prezentów.